Delikan Cat Supra Tuna 1,5 kg

Neohodnoceno
Značka: Delikan
130 Kč
Máme a pozítří posíláme
Možnosti doručení

Kompletní krmivo s rybím masem pro dospělé kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní složkou krmiva jsou ryby s přídavkem drůbežího masa, doplněné kukuřicí a rýží, které dodávají organismu potřebnou vlákninu. Pro zvýraznění chuti a jako zdroj energie jsou použity kvalitní oleje a živočišné tuky, drůbeží játra a další suroviny živočišného původu. Krmivo obsahuje formuli pro zabránění tvorby chomáčků chlupů (trichobezoárů) v trávícím traktu. K dobrému zdravotnímu stavu kočky přispívají přídavky na zlepšení pohybového aparátu a látky podporující správný vývoj zraku a fungování trávicího a vylučovacího ústrojí.

Složení:

maso a produkty živočišného původu (sušené rybí maso, drůbeží maso, drůbeží játra), obiloviny (rýže, kukuřice), vedlejší výrobky z obilovin (kukuřičný gluten), tuky a oleje (drůbeží tuk, lososový olej), přídavky na zlepšení pohybového aparátu (chondroprotektiva), yucca, probiotika, vitamíny a minerální látky. Krmivo dále obsahuje antioxidanty, konzervanty a zchutňovadla.

Analytické složky:

hrubý protein 29 %, hrubé oleje a tuky 18 %, hrubý popel 4 %, hrubá vláknina 2,1 %.

Doplňkové látky na 1 kg:

vitamín A (3a672) 22 000 MJ, vitamín D3 (3a671) 2 000 MJ, vitamín E (3a700) α-tokoferol 160 mg, Fe (síran železnatý monohydrát E1) 190 mg, I (jodid draselný) 3b201 0,88 mg, Cu (síran měďnatý pentahydrát E4) 23,5 mg, Mn (oxid manganatý) 3b502 58 mg, Zn (oxid zinečnatý) 3b603 154 mg, Se (seleničitan sodný) E8 0,33 mg.

Krmný návod:

Krmnou dávku upravujte dle individuálních potřeb zvířete. Krmivo podávejte suché. Zvíře by mělo mít neustále k dispozici čerstvou pitnou vodu. Podáváte-li zvířeti krmivo poprvé, během prvních sedmi dnů je přimíchávejte do předchozího krmiva a postupně zvyšujte podíl nového.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 1.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: