Delikan Cat Supra Castrate 10 kg

Neohodnoceno
Značka: Delikan
751 Kč
Máme a pozítří posíláme
Možnosti doručení

Kompletní krmivo pro kastrované kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Delikan Supra Cat Castrate je kompletní krmivo pro kastrované kočky, vyrobené s ohledem na jejich stravovací potřeby.
Kvalita, stravitelnost a zejména vhodné poměry živin jsou hlavním důrazem při skladbě receptury tohoto krmiva. Hlavní složkou je drůbeží maso a kvalitní rybí maso spojené s kukuřicí a rýží, které dodají organismu potřebnou vlákninu. Jako doplněk chutnosti a zdroj energie jsou ve vhodném poměru kvalitní oleje a živočišné tuky, drůbeží játra a další suroviny živočišného původu. Přídavky na zlepšení pohybového aparátu, látky podporující správnou činnost zraku, fungování trávicího a vylučovacího ústrojí jsou u tohoto krmiva samozřejmostí.

Složení:

maso a produkty živočišného původu (sušené drůbeží maso, rybí maso, drůbeží játra), obiloviny a vedlejší výrobky z obilovin (rýže, kukuřice, kukuřičný gluten), tuky a oleje (drůbeží tuk, lososový olej), přídavky na zlepšení pohybového aparátu (chondroprotektiva), yucca, probiotika, vitaminy a minerální látky. Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, zchutňovadla.

Krmný návod:

Krmivo podáváme v suchém stavu, popřípadě přelité vlažnou vodou nebo vlažným vývarem. Po přelití doporučujeme podávat za 10 minut, až granule nasáknou tekutinu. Zvířeti je nutno zajistit dostatek čerstvé vody k pití.

Skladování:

Krmivo skladujte v suchém, chladném a vzdušném místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 10.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: