Naše projekty

Logo kr

Rádi pomáháte psům a kočkám v útulcích a nemůžete vozit materiální pomoc osobně nebo si nejste jistí co potřebují? Víme, co potřebují a jaké značky uvítají. S námi můžete pomáhat i na dálku třeba i jednou kapsičkou.
Spolupracujeme s vybranými útulky a spolky, kterým zajišťujeme prostřednictvím našeho e-shopu, reklamy a sbírek darování krmiva a chovatelských potřeb i finanční pomoc.
Útulky a spolky podpurujeme výhradně značkami Brit Care, Applaws, Calibra, Carnilove, Rinti, Royal Canin, Hill's, Purina nebo Marty. Ostatní značky objednáváme individuálně na poukazy nebo na vyžádání.
Veškeré objednávky dárců zpracováváme vždy poslední den v aktuálním měsíci. Jednotlivé závozy doručujeme jednou měsíčně, a to vždy následující měsíc od data objednávky z důvodu spojování více objednávek dárců.
 
Logo venkovní bříška
 
Počet toulavých nebo opuštěných koček neustále stoupá.
Díky jejich nekontrolovatelnému množení se ocitá v prostředí mnoho bezprizorních koťat a dospělých koček.
Dospělá kočka může mít 2-3 vrhy koťat ročně, to je v průměru 10-15 koťat od jedné jediné kočky za pouhý rok! Tato koťata se po dosažení pohlavní dospělosti zhruba v půl roce života dále množí.
Tyto kočky dávají základ mnoha dalším generacím nebo umírají v důsledku infekcí, po srážce s autem, usmrcením jiným zvířetem apod.
Naším cílem je zajištění kastrací, základní veterinární péče pro tyto kočky. Dále pak vybudování i údržba monitorovaných krmných míst a zajištění krmiva.