Delikan CD Salmon & Potato 1 kg

Neohodnoceno
Značka: Delikan
63 Kč
Máme a pozítří posíláme
Možnosti doručení

Kompletní krmivo s lososem a bramborami pro dospělé psy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použité suroviny splňují nejpřísnější požadavky na kvalitní nutričně a dieteticky plnohodnotné krmivo s velmi vysokou stravitelností a velmi nízkým rizikem alergie. Jedná se o krmivo vhodné pro všechny kategorie dospělých psů i pro psy obézní a v rekonvalescenci. Složka bílkovin je zabezpečena lososovou rybí surovinou a glycidová složka bramborovým škrobem. Nenasycené mastné kyseliny omega-3 a omega-6 jsou ve vyváženém poměru. Obsah makro i mikro prvků plně pokrývá potřebu dospělého psa. Množství a podíl vitamínů plně zabezpečuje potřebné množství. Vyšší obsah vitamínu C podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zabezpečena správná regenerace kostní a chrupavkové tkáně, včetně dobrého hojení ran. Společně s vitamínem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenému imunitnímu systému podíl obsažených probiotik, která pozitivně upravují střevní mikroflóru. V krmivu jsou navíc protilátky IgY (imunoglobin Y) vázané na vaječnou hmotu, které v organismu psů blokují nežádoucí množení a následnou distribuci řady patogenních virů (parvovirus, rota a corona virus) a dalších potenciálně nebezpečných bakterií.

Složení:

maso a produkty živočišného původu 31 % (dehydrované drůbeži maso, dehydrované rybí maso, dehydrovaná drůbeží játra, lososový extrakt), sušené brambory, obiloviny (rýže, kukuřice) vedlejší výrobky rostlinného původu (kukuřičný gluten, cukrovarské řízky), tuky a oleje (drůbeží tuk, lososový olej), kvasnice, yucca schidigera, minerální látky a vitamíny. Krmivo dále obsahuje antioxidanty, konzervanty a barviva.

Analytické složky:

hrubý protein 24 %, hrubé oleje a tuky 11 %, hrubý popel 4,6 %, hrubá vláknina 2,9 %.

Doplňkové látky na 1 kg:

vitamín A (3a672) 14 200 MJ, vitamín D3 (3a671) 1 400 MJ, vitamín E (3a700) α-tokoferol 124 mg, Fe (síran železnatý monohydrát E1) 150 mg, I (jodid draselný) 3b201 0,7 mg, Cu (síran měďnatý pentahydrát E4) 13 mg, Mn (oxid manganatý) 3b502 65 mg, Zn (oxid zinečnatý) 3b603 125 mg, Se (seleničitan sodný) E8 0,35 mg.

Krmný návod:

Hmotnost psa
(kg)
Denní dávka
(g)
5–10 60–110
10–20 110–220
20–30 220–330
30–40 330–480

Údaje uvedené v tabulce jsou pouze orientační. Krmnou dávku upravujte dle individuálních potřeb zvířete. Krmivo podávejte suché, popřípadě přelité vlažnou vodou nebo vlažným vývarem. Doporučujeme podávat 10 minut po přelití, až granule nasáknou tekutinu. Zvíře by mělo mít neustále k dispozici čerstvou pitnou vodu. Podáváte-li zvířeti krmivo poprvé, během prvních sedmi dnů je přimíchávejte do předchozího krmiva a postupně zvyšujte podíl nového.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: