Felix Fantastic Duo multipack výběr z ryb 4 x 85 g

Neohodnoceno
Značka: Purina
65 Kč / ks
Máme a dáme (8 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Duo multipack lahodný výběr z ryb v želé pro dospělé kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PURINA FELIX® Fantastic Duo je řada krmiv, které vypadají, voní a chutnají tak neodolatelně jako jídlo, které byste sami uvařili. Každá receptura obsahuje křehké kousky kombinující dvě neodolatelné chutě servírované ve šťavnatém želé, aby se Vaše kočka mohla do tohoto krmiva s chutí zakousnout.
Zároveň jsou zdrojem esenciálních omega-6 mastných kyselin a mají správně vyváženou kombinaci minerálních látek a vitamínů, aby uspokojily 100 % denních potřeb Vaší kočky.
Bez přidaných umělých aromat, bez konzervantů a bez umělých barviv.

Multipack obsahuje:

1x kapsička - S treskou tmavou a lososem v želé
1x kapsička - Se sleděm a pstruhem v želé
1x kapsička - S lososem a sardinkami v želé
1x kapsička - Se pstruhem a makrelou v želé

Složení:

S treskou tmavou a lososem v želé:
 Maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (treska tmavá 4 %, losos 4 %), minerální látky, cukry.

Se sleděm a pstruhem v želé:
 Maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (sleď 4 %, pstruh 4 %), minerální látky, cukry.

S lososem a sardinkami v želé:
Maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (losos 4 %, sardinky 4 %), minerální látky, cukry.

Se pstruhem a makrelou v želé:
Maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (pstruh 4 %, makrela 4 %), minerální látky, cukry.

Analytické složky:

Vlhkost 82 %, protein 11,5 %, obsah tuku 2,5 %, obsah anorganických látek: 2,5 %, hrubá vláknina: 0,05 %, kyselina linolová (omega-6 mastná kyselina) 0,3 %.

Doplňkové látky: m.j./kg: vitamin A: 585, vitamin D3: 90, vitamin E: 13, mg/kg: Fe (E1): 20, I (3b202): 0,26, Cu (E4): 2,3, Mn (E5): 4,0, Zn (E6): 33.
Technologické doplňkové látky: guma Cassia 2 900 mg/kg.

Dávkování:

Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 3 až 4 kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní dospělé kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si Vaše kočka udržela optimální hmotnost. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsičky a paštiky pro kočky
Hmotnost: 0.42 kg
Stáří kočky: dospělá
Obsah balení: 4 x 85 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: