WeCalm 30 tbl

Akce 2 + 1
Neohodnoceno
Značka: Dr.Vet s.r.o.
659 Kč / ks
Máme a dáme (18 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Akce 2+1 zdarma

Pokud objednáte 3 ks automaticky se vám v košíku odečte cena a zaplatíte jen za 2 ks. Při kombinaci různých produktů značky WePharm v akci je zdarma vždy ten s nejnižší cenou. Tato akce není nijak omezena počtem nakoupených produktů. Akce končí 31.8.2024.

Zklidňuje a uvolňuje psy a kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WeCalm® je nutraceutikum, které zklidňuje a uvolňuje psy a kočky. Doporučuje se užívat v případě enviromentálního stresu, při bouřkách, ohňostrojích, separaci, cestování, ubytování v psím hotelu a při nežádoucím chování.
WeCalm® může být smíchán s potravou nebo podáván přímo do tlamy.

Použití v konkrétních situacích:
Podávejte jednu až dvě hodiny před očekávanou stresovou situací. Pokud není docíleno požadovaného efektu, může být podání zopakováno. Doporučené množství lze snížit dle potřeb.

Dlouhodobé užívání a behaviorální problémy:
Podávejte polovinu doporučené denní dávky. Pokud je dosaženo požadovaných účinků, dávku lze snížit a lze ji opakovat jednou denně pro posílení účinků.
 Změny chování u psů a koček jsou velmi časté. Vyplývají z okolního prostředí či špatných zkušeností zvířat a podněcují strach a stres.

Avšak proč běžné situace zapříčiňují tolik strachu a stresu?

Minimální změny, z nichž mnohé nemůžeme kontrolovat, jsou dostatečným spouštěčem všech příznaků strachu a stresu. Intenzita těchto projevů může být ovlivněna genetickou výbavou či dosavadními prožitky zvířete a mohou způsobovat pocit ohrožení, který nese různou míru rizika pro zvíře i jeho okolí.

  • Při prvních známkách ohrožení zvíře vykazuje zvýšenou ostražitost a snaží se okamžitě řešit problém (útěkem pryč, štěkotem apod.)
  • Pokud hrozba po reakci zvířete okamžitě nezmizí, reaguje zvíře s vyšší intenzitou a doufá, že toto zesílení přiměje hrozbu zmizet.
  • Při opakování hrozby/stimulu se odpověď stává okamžitou, automatickou a velmi intenzivní. Zvíře začíná špatně reagovat na jakýkoliv stimul (i méně intenzivní), případně i na běžné situace, které mu připomínají hrozbu.

Nejčastější projevy strachu a stresu u zvířat: (slintání, nadměrné lízání, štěkání, škrábání, schovávání se, ničení věcí, ztráta chuti k jídlu, třes, močení)

Peptazin®
Jedná se o hydralyzovaný mořský peptid s obdobnými účinky jako má benzodiazepin v hypotalao-hypofyzární ose se sympatoadrenální aktivitou. Podněcuje zvýšenou hladinu gama-aminomáselné kyseliny (GABA) v hipocampu a hypothalamus, což zlepšuje kontrolu úzkosti a učící proces.

L-Tryptofan
Je prekurzorem serotoninu, neurotransmiteru, jehož funkcí je kontrola chování a nálady. Bylo zjištěno, že nízká hladina serotoninu je přímo spojována se stresem, depresí a agresivitou.

L-Theanin
Zvyšuje hladinu GABA neurotransmiterů, což je klíčové pro kontrolu odezvy centrální nervového systému, konkrétně ty, které jsou spojovány se strachem a úzkostí. Také pomáhá zvýšit hladinu serotoninu a dopamine, což redukuje úrovně noradrenalinu.

Vitamíny B1, B3 a B6
Tyto vitamíny přispívají ke zdraví neuronů a dobré funkci mozku, snižují rozrušení a zlepšují soustředění. Jsou esenciálním kofaktorem pro produkci a aktivitu několika neurotransmiterů, konkrétně vitamin B6 (Pyrodoxin), je velmi důležitý pro konverzi 5-Hyrdoxytryptofanu na serotonin.

Krátkodobé a příležitostné užívání přípravku WeCalm

  • Úzkost způsobená změnou prostředí: Pobyt v útulku, změna bydliště, nové zvíře, nový člen rodiny, separace, osamělost.
  • Strach a fobie ze samoty: ohňostroje, bouřky, sirény apod.
  • Stresové situace: Cesty autem, návštěvy veterináře, úprava srsti.
  • Behaviorální terapie: Zvířata, která jsou soustavně vystavována výše uvedeným situacím. Učící proces se zlepší pozitivním efektem v metabolismu dopaminu a serotoninu.

Dlouhodobé užívání přípravku WeCalm® a řešení problémů s chováním:

  • Problémy s chováním: Ztráta vylučovacích návyků (výkaly a moč na nevhodných místech), značkování, kňučení, chytání ocasu.
  • Separační úzkost: Známky ničení majetku, štěkání a vytí, ztráta chuti k jídlu.
  • Reakce na ostatní zvířata, lidi a objekty: Příznaky agresivity proti ostatním zvířatům, lidem (pošťák, cizinci apod.) a dalším objektům.

WeCalm® je produkt, který byl navrhnut pro zlepšení hladin neurotransmiterů jako jsou GABA, serotonin a dopamine. Pomáhá zvířeti zlepšit přístup k hrozbám, strachu a fobiím. WeCalm® vrací psům a kočkám klid a radost.

Balení: 30 nebo 10 chutných tablet

Určeno pro: psy a kočky

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky výživy pro psy
Hmotnost: 0.03 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: